logo asdat shop icon facebook icon

O firmie

Firma ASDAT powstała w 2003 roku. Tworzą ją ludzie o wysokich kwalifikacjach oraz ogromnym doświadczeniu zdobytym w ciągu 20 lat pracy w branży telekomunikacyjnej.

Dynamicznie rozwijający się rynek informatyczno-telekomunikacyjny wymaga ciągłego doskonalenia się i szkolenia pracowników, a także szerszego spojrzenia na potrzeby i wymagania stawiane przez współczesne społeczeństwo korzystające z coraz to nowocześniejszych technologii. Nasza firma nie zajmuje się sprzedażą produktu, ale proponuje kompleksowe rozwiązania oparte na zaawansowanym technologicznie sprzęcie wiodących światowych marek, takich jak Avaya, Alcatel, Ascom, Panasonic, Ericsson LG, innovaphone itd.

Unikalnym rozwiązaniem w ofercie spółki jest stworzone przez nas innowacyjne oprogramowanie integrujące działanie serwerów telekomunikacyjnych z urządzeniami peryferyjnymi, umożliwiające wizualizację oraz kontrolę oferowanych systemów we wszystkich segmentach. Dostarczamy od bardzo prostych do wysoko wyspecjalizowanych systemów łączności oraz diagnostyki szeroko pojętej, pozwalających na optymalizację podjętych działań. Proponowane przez nas oferty są skrojone na miarę pod indywidualne zamówienie. Obserwujemy procesy zachodzące w konkretnym miejscu i dostosowujemy projekt do potrzeb klienta. Zaufało nam i skorzystało z naszych usług wiele instytucji.